День відкритих дверей

Одеська національна наукова бібліотека гостинно запрошує!

 «Що за насолода перебувати у хорошій бібліотеці.
Дивитися на книги – це вже щастя»
                                           Чарльз Лем

2.jpg img_20200907_145810.jpg imgp6254_1__.jpg

З 27 по 30 вересня в Одеській національній науковій бібліотеці з нагоди святкування Всеукраїнського дня бібліотек відбудеться «День відкритих дверей».

На Вас чекають затишні читальні зали, літня читальня «Litera», WI-FI, Інтернет-центр, медіатека, комп’ютерний ігровий стіл, інтерактивна дошка та понад 5 млн. документів, а також різноманітні активності: оглядові екскурсії, творчі зустрічі, мистецький пленер, бібліо-квести, флешмоб, виставки, акції, розіграші тощо.

У ПРОГРАМІ заходи на різні смаки і вподобання. 

Скористайтеся шансом побувати у найстарішій публічній книгозбірні України з її багатою історією, чудовою будівлею, внутрішнім двориком з реліктовими старовинними деревами і неповторною атмосферою, що вирізняє її з-поміж інших бібліотек. Особлива і неповторна атмосфера затишку та гармонія інтер’єрного простору бібліотеки сприятиме доброму настрою і відпочинку. 

Ласкаво просимо!

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ В ОДЕСЬКІЙ НАЦІОНАЛЬНІЙ НАУКОВІЙ БІБЛІОТЕЦІ (ВІДЕО) // 7 телеканал. - 2020. - 25 вересня. 

Свято читацької спільноти  - Всеукраїнський день бібліотек [Прес-конференція в прес-центрі OdessitUa]. - 2020. - 25 вересня. 

Створено: 18.09.2020
Останнє оновлення: 08.10.2020
Переглядів: 1047
© 2020 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.