Історія Одеси в пам’ятниках і скульптурах. Анонс презентації

17 липня 2020 р. о 16:00 у головному читальному залі Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться презентація альбому Євгена Волокіна та Олександра Паларієва «Історія Одеси в пам’ятниках і скульптурах».
Книжка вийшла в рамках авторського проекту «Стара Одеса в фотографіях».

1.jpg 2-3.jpg 3.jpg

Це дослідницьке видання, як і попередні згаданих авторів, не тільки розповідає про історію міста, але й дає змогу сприйняти його візуально завдяки унікальним світлинам, більшість з яких публікуються вперше (всього у новому альбомі 241 фото!).

На фотографіях – пам’ятники та зразки садово-паркової скульптури, поряд з якими виросло не одне покоління одеситів. Деякі споруди стали візитівками міста та досі залишаються на своїх законних місцях. Більшість, передусім пам’ятники ідеологічні, що колись здавалися вічними, пішли в небуття. Деякі вціліли, перетворившись на експонати унікального Парку-музею соцреалізму в бессарабському степу, в туристичному центрі «Фрумушика-Нова».

4-1.jpg 6-1.jpg 5.jpg

Ілюстрації в альбомі супроводжуються історичними довідками, які готувалися із залученням матеріалів архівів, особистих колекцій та фондів Одеської національної наукової бібліотеки. Саме довідкові видання, ретроперіодика, що зберігаються у книгозбірні, допомогли уточнити та відкрити нові факти з історії Одеси.

Презентація альбому відбудеться за участі фахових істориків, краєзнавців, колекціонерів та журналістів.

З метою реалізації протиепідеміологічних заходів на період адаптивного карантину презентація здійснюватиметься відповідно до рекомендацій МОЗ України за умов:

  • обов’язкового проходження температурного скринінгу;
  • наявності вдягнених засобів індивідуального захисту: медичних масок та рукавичок;
  • дотримання дистанційних вимог (1.5 м).

 

 

Створено: 16.07.2020
Переглядів: 465
© 2021 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.