Увага!

1.jpg

З 4 липня 2020 року
Одеська національна наукова бібліотека поетапно відновлює обслуговування користувачів у наступних приміщеннях: головному читальному залі, залі наукових працівників, літньому читальному залі «Літера», відділі міжбібліотечнго абонементу та відділі міжнародних проектів.

В зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) час обслуговування користувачів тимчасово змінено:
понеділок–четвер, субота–неділя  з 11.00 до 17.00.
Вихідний день – п’ятниця.

З 8 липня 2020 року
відновлюється обслуговування користувачів відділами рідкісних видань та рукописів, мистецтв, довідково-інформаційним, краєзнавства «Одесика».

З метою реалізації протиепідеміологічних заходів на період адаптивного карантину обслуговування користувачів здійснюватиметься відповідно до рекомендацій МОЗ України за умов:

  • обов’язкового проходження температурного скринінгу;
  • наявності вдягнених засобів індивідуального захисту: медичних масок та рукавичок;
  • дотримання дистанційних вимог (1.5 м).

Для безпеки відвідувачів бібліотеки передбачені: вологе прибирання та санітарна обробка приміщень із застосуванням дезінфікуючих засобів, кварцування приміщень бактерицидними опромінювачами, санітайзери з дезінфікуючими засобами на пунктах обслуговування користувачів.

З метою запобігання скупчення відвідувачів пропонуємо скористатися інформаційно-бібліотечними послугами у віддаленому режимі. Надсилайте запити на електронну скриньку відділу обслуговування користувачів: onnb.vok@gmail.com або звертайтесь за телефоном (048) 723-21-93. Електронна скринька відділу міжбібліотечного абонементу: mba.edd@gmail.com.

Колектив ОННБ бажає всім міцного здоров’я та чекає на зустріч з вами!

Повідомлення в ЗМІ:

1 міський ТК

Створено: 03.07.2020
Останнє оновлення: 07.07.2020
Переглядів: 670
© 2020 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.