Наукове партнерство — запорука розвитку сучасної науки і освіти

Одеська національна наукова бібліотека об’єднує зусилля з провідними вищими навчальними закладами у напрямі системного, конструктивного та взаємовигідного партнерства для забезпечення високої якості професійної підготовки студентів, науковців, задля доступу до світової наукової інформації.

Підтвердженням цього став робочий візит провідних фахівців Приватного закладу вищої освіти “Одеський міжнародний медичний університет” на чолі з в.о. ректора Гойдиком Віктором Степановичем.

1-1.jpg 2a.jpg 3a.jpg

У рамках зустрічі, генеральний директор Одеської національної наукової бібліотеки Ірина Бірюкова та заступник генерального директора з наукової роботи Ліна Арюпіна  провели екскурсію для почесних гостей, розповіли про історію бібліотеки, архітектуру будівлі, зібрання унікальних стародруків та факсимільних видань, представлених на виставці у відділі рідкісних видань і рукописів

img_7002.jpg img_7009.jpg

Ірина Бірюкова привітала гостей та наголосила, що подібні зустрічі з науково-педагогічною спільнотою Одеси необхідні для подальшого розвитку як бібліотечної галузі, так і науки. Вона зауважила, що сьогодні дуже важливим є розвиток наукового партнерства – налагодження контактів бібліотеки як наукового центру з різними провідними науковими інституціями півдня України. Проект взаємодії та співпраці бібліотеки з науковими закладами служить формуванню інноваційного, освітнього і наукового простору. 

Центральною подією візиту стало підписання 6 липня 2020 року Договору про співпрацю між Одеськім  міжнародним медичним університетом і Одеською національною науковою бібліотекою, який визначає напрями подальшого співробітництва між двома установами.

2.jpg 3.jpg

В урочистій обстановці Договір підписали в.о. ректора Приватного закладу вищої освіти “Одеський міжнародний медичний університет” Віктор Гойдик та генеральний директор Одеської національної наукової бібліотеки Ірина Бірюкова.

У документі сказано, що «сторони будуть розвивати співробітництво на основі рівноправності, взаємності у межах повноважень, визначених відповідно до законодавства України». Постатейно наводиться перелік напрямів співробітництва у науковій, культурній сферах. Ставиться за мету забезпечення доступу до інформаційних баз даних  бібліотеки; надання довідково-інформаційних послуг; інформування про інформаційні можливості та послуги; проведення екскурсій для студентів університету; здійснення на постійній взаємовигідній основі обміну виданнями, в тому числі й електронними; обмін досвідом.

Під час підписання документу були присутні представники ОММУ: Голова наглядової ради  Гоженко Анатолій Іванович, проректор із науково-педагогічної роботи Савицький Іван Володимирович, проректор із лікувальної роботи, проректор із міжнародних зв'язків Грицан Іванна Ігорівна, лауреат Галереї почесних благодійників Одещини «Люди щедрих сердець» Дзигал Олександр Федорович та фахівці бібліотеки.

Під час зустрічі та підписання Меморандуму про співробітництво В.С.Гойдик передав  в дар для поповнення фонду ОННБ декілька унікальних видань медичної тематики. Подаровані видання ознайомлять користувачів з провідними дослідженнями у галузі медицини.

 

Створено: 08.07.2020
Останнє оновлення: 09.07.2020
Переглядів: 230
© 2020 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.