Європейський тиждень цифрової грамотності

Європейський тиждень цифрової грамотності -
український вимір протидії коронавірусу

Одеська національна наукова бібліотека на заклик Української бібліотечної асоціації долучається до Європейського тижня цифрової грамотності, що триватиме 23-29 березня 2020 року.

02.jpg

Європейський тиждень цифрової грамотності #alldigitalweek – це щорічний захід, який прагне надати людям інструменти та підходи для розвитку та вдосконалення своїх цифрових навичок. По всій Європі буде організовано тисячі тренінгових заходів та заходів з підвищення обізнаності, які охоплюватимуть різноманітні теми: від базової цифрової грамотності, медіаграмотності та цифрового громадянства до кодування, робототехніки та навичок STE (A) M.  Проводиться в центрах цифрових компетенцій, бібліотеках, громадських центрах, школах та інших місцях по всій Європі. 

З 2010 року в кампанії було залучено понад 1 255 000 людей; для більшості з них навчання під час кампанії було їх першим знайомством з технологіями, і вони здійснили перші кліки та вперше вийшли в Інтернет. Однак, згідно з індексом цифрової економіки та суспільства DESI, 43% населення ЄС мають недостатню кількість цифрових навичок, а 17% - взагалі жодної, і всі цифрові тижні допомагають їм розпочати свої цифрові подорожі! Дізнавайтеся більше про проект на офіційному сайті Тижня цифрової грамотності alldigitalweek.eu.

Одеська національна наукова бібліотека  протягом тижня запронує своїм читачам та колегам змістовну тематичну інформацію. Залишайтеся вдома та знаходьте для себе цікаві та корисні можливості продуктивно використовувати час навіть за вимушеного карантину через коронавірус.

Ми завжди відкриті для вас у соціальних мережах, черговий бібліотекар чекатиме на ваші звернення на Фейсбук-сторінці бібліотеки - запитуйте, коментуйте, висловлюйте побажання!

Друзі, всім здоров`я! Бережіть себе!


Читайте матеріали, підготовані командою проекту
"Європейський тиждень цифрової грамотності -
український вимір протидії коронавірусу"!


ТОП-10 онлайн-сервісів для організації дистанційної роботи бібліотекарів

Візити в Інтернет мають бути безпечними

Краще перевір, аніж у неправду повір

Онлайн-платформа «Дія. Цифрова освіта»: вдосконалюємо цифрові навички не виходячи з дому

Топ-15 онлайн-сервісів для дистанційного навчання на допомогу вчителям, учням та батькам

Онлайн - доступ до електронних інформаційних ресурсів ОННБ

Події та люди на сторінках українських газет сторічної давнини

Епоха цифрової грамотності: темп акомпанує мрії

Створено: 23.03.2020
Останнє оновлення: 08.04.2020
Переглядів: 1165
© 2020 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.