До 75-річчя від дня народження Геннадія Щипківського

З 8 по 23 травня 2019 р. в ОННБ до 75-річчя від дня народження Геннадія Щипківського експонуватиметься книжково-ілюстративна виставка «Я тут не гість, тут все моє…».

s-kotom.jpg

Геннадій Павлович Щипківський (1944) – український письменник, заслужений діяч мистецтв України, лауреат літературних премій імені Олеся Гончара, імені Валер’яна Підмогильного, імені Івана Гайдаєнка, багаторічний партнер і друг бібліотеки.

Сьогодні, як і раніше, нові книги письменника регулярно виходять друком, і кожна з них – це подія в літературному житті України. Про нього багато й охоче пишуть відомі літературознавці, науковці, критики і колеги по перу.

Експозиція включатиме матеріали, що висвітлюють життєвий і творчий шлях Геннадія Щипківського, твори митця (романи, поетичні збірки, повісті, новели, есе, краєзнавчі видання), а також численні відгуки та рецензії.

Виставка розрахована на широке коло користувачів і супроводжуватиметься бібліографічними оглядами представленої літератури.

 

Створено: 07.05.2019
Останнє оновлення: 08.05.2019
Переглядів: 420
© 2020 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.