Від авторів у Міжнародний день дарування книг

01.jpg

14 лютого 2019 р. у відділі краєзнавства «Одесика» ОННБ в рамках культурно-просвітницької акції Ніч у бібліотеці «Поетика кохання» відбулася творча зустріч з поетами Одеси та Одещини. У заході взяли участь як члени Одеської обласної організації НСПУ, так і поети-аматори.

Розпочався вечір «Поезії любові» з музичного привітання Оксани Паршенко (Одеса), який налаштував присутніх на романтичний лад. Молоді талановиті поетеси Ірина Тома (Білгород-Дністровський) та Анна Маліцька (Одеса) поділилися своєю любовною лірикою. Із задоволенням розділив радість святкування письменник та художник Олег Дрямін (Одеса). Про свої сердечні переживання через поетичне слово присутнім повідали Владислав Кітік (Одеса) та Валерій Демиденко (Чорноморськ). Нікого не залишив байдужим музичний виступ голови Одеської обласної організації НСПУ Сергія Дмитрієва (Одеса). Завершився романтичний вечір музичним дарунком від гості заходу, молодої співачки Анни Нейковченої (Одеса). Всі присутні щиро пройнялися душевними виступами, які викликали атмосферу доброти та любові. Приємним сюрпризом стали книжки, які наші поети подарували в фонд бібліотеки, що символічно, адже саме 14-го лютого – Міжнародний день дарування книг.

ФОТОРЕПОРТАЖ

1.jpg 2.jpg
3.jpg 4.jpg
5.jpg 6.jpg
7-1.jpg imgp6361.jpg
Створено: 19.02.2019
Переглядів: 232© 2019 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.