Бібліогодина до Дня Соборності України

sobornist-01.jpg

В Одеському базовому медичному училищі була проведена бібліогодина: бібліографічнй огляд виїзної виставки «100-річчя проголошення Акту Злуки УНР і ЗУНР» та бесіда за темами «Вітчизняні медики – учасники визвольних змагань 1917-1921рр» та «Одеські сторінки Соборності».

Руденко Галина, завідуюча відділенням Одеського базового медичного училища, обґрунтувала тезу важливості формування національної самосвідомості як основи збереження української державності.

meduchilishe-1.jpg

Провідний бібліотекар відділу звязків з громадськістю і реклами ОННБ Ельвіра Заборцева ознайомила присутніх з історичним значенням Акту Злуки для України та традиціями нашої новітньої історії щодо Дня Соборності, нагадавши про славетний «живий ланцюг». Бібліотекар окремо розповіла про діяльність видатних медиків на ниві революційного руху 1917-1921 рр.

Із виданнями, які включають у себе унікальні історіографічні та архівні матеріали перших урядів України 1917-1920 років, ознайомила працівник відділу електронних ресурсів бібліотеки Людмила Худенко.

meduchilishe-2.jpg

Демчук Марія, викладач української мови та літератури училища визначила парадигму значущості української культури в умовах боротьби за Соборну Україну і тепер, у складні, випробувальні часи нав’язаної нам війни.

Своїми думками про необхідність популяризації досліджень стосовно одеських сторінок Соборності ділилися Тетяна Омельченко, завідуюча бібліотекою медичного училища та бібліотекарі Світлана Панова й Інна Коган.

По завершенню заходу викладачі та студенти Одеського базового медичного училища мали нагоду ознайомитися з книжково-ілюстративною експозицією «100-річчя проголошення Акту Злуки УНР і ЗУНР», яка включає сучасні дослідження теми Соборності України, періодичні видання, присвячені подіям, постатям та історичному значенню об'єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.

 

 

Створено: 22.01.2019
Переглядів: 165© 2019 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.