До Міжнародного дня людей похилого віку

Неважливо, скільки років минуло,
Адже цифра не є показник,
Важливіше – щоб душа молоділа
Та натхненням жила кожен рік…

2 жовтня 2017 року в Одеській національній науковій бібліотеці з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку відбулась творча зустріч, до якої долучилися слухачі «Університету третього віку» Територіального центру соціального обслуговування Приморського району міста Одеси та користувачі бібліотеки.

До уваги присутніх було представлено книжково-ілюстративну виставку «Безмежний простір творчості у виданнях ОННБ». Вона включала нові видання про різні види сучасного мистецтва та стала у пригоді широкому колу користувачів, адже такі книги допомагають кожній людині віддаватися своїм мріям і повністю займатися тим, що приносить задоволення.

Теплими словами присутніх привітала генеральний директор Одеської національної наукової бібліотеки Ольга Ботушанська, побажавши учасникам творчого натхнення та зазначивши, що бібліотека завжди сприяє подальшому професійному зросту людей поважного віку.

1.jpg

Зі зворушливою поетичною композицією «Бережіть серця похилих людей…» виступили Світлана Потапенко-Калугіна, поетеса, артистка кіно і театру, дипломант міжнародних конкурсів, волонтер, та Гаррі Перельдик, лауреат та дипломант міжнародних конкурсів.

2.jpg

Творча зустріч продовжилась ароматним майстер-класом «Кавовий живопис» від художниці Олександри Дмухи, завдяки якому учасники заходу навчилися малювати справжні кавові шедеври та дізнались про новий напрям мистецтва coffee-art. Це – нова популярна та оригінальна техніка створення картин із розчину кави, яка налічує тисячі шанувальників та стає відомою у всьому світі. Для багатьох творчих людей кава – це не тільки традиційний напій, щоб почати ранок, а й головний ідейний натхненник. Недарма стільки творчих робіт створено завдяки цій ароматній музі, і учасники даного заходу в цьому переконались.

Пізніше, 05 жовтня 2017 року, працівники відділу зв’язків з громадськістю і реклами ОННБ відвідали святковий концерт, організований КУ «Територіальний центр соціального обслуговування Приморського району» з нагоди нового навчального року в «Університеті третього віку». 

3.jpg

Художниця Олександра Дмуха, розповідає присутнім про особливості малюнка кавою

4.jpg

Творча атмосфера в ОННБ

5.jpg

Анна Темнюк, завідувач сектору презентації бібліотечних фондів ВЗГіР, під час бібліографічного огляду видань з книжкової експозиції «Безмежний простір творчості у виданнях ОННБ»

6.jpg

Маленька гостя заходу Софійка, ознайомившись з книгами поділилась своїми враженнями, продемонструвавши власний малюнок

Відеоматеріали:

Створено: 03.10.2017
Останнє оновлення: 09.10.2017
Переглядів: 346© 2018 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.