До дня народження Киріака Костанді. Анонс

kostandi_kk.jpg

26 жовтня 2017 р. о 16.00 до 165-річчя від дня народження Киріака Костанді (1852-1921) відбудеться презентація книжково-ілюстративної виставки «Засновник Південної школи живопису» у філії Грецького фонду культури (Червоний провулок,  20).

Киріак Костянтинович Костанді – відомий український художник-передвижник, у творчості якого яскраво втілилися передові реалістичні ідеї мистецтва того часу. Він був чудовим колористом та майстром жанрового і пейзажного живопису. Киріак Костанді створив ряд полотен, які є гордістю та окрасою багатьох музеїв нашої країни. Фонди ОННБ дають можливість широко представити літературу про творчість митця. Експонуватимуться наукові та популярні видання, а також численні статті з періодики та ілюстративні матеріали.
Виставка розрахована на широке коло користувачів і супроводжуватиметься бібліографічним оглядом представленої літератури.

Довідка по телефону 723-45-36 (відділ мистецтв)

Створено: 02.10.2017
Переглядів: 349© 2019 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.