Виставка нових надходжень

У світі цікавого

Нові надходження за грудень 2018 р.

Анотація

Новітня історія Казахстану, яка бере початок з грудня 1917 року, мала свого справжнього творця. Історичною особистістю, яка заклала основу сучасного Казахстану, був Аліхан Нурмухамедули Букейхан. Його ім’я, його багатогранна наукова, літературно-публіцистична, суспільно-політична діяльність, а також його величезна творча спадщина перебували під забороною понад 70 років.

Букейхана намагалися викреслити з історії та пам'яті казахського народу. Але він продовжував жити в пам’яті людей як справжній творець історії казахів початку XX століття, як лідер національно-визвольної боротьби, засновник, голова та прем’єр-міністр Автономної держави Алаш (19171920), що підняв із руїн Казахського ханства національну державність і заклав надійне підґрунтя розбудови державності сучасного Казахстану.

Ця книга, спираючись виключно на першоджерела, оповідає про життя, масштабну наукову, літературно-публіцистичну, суспільно-політичну діяльність А. Н. Букейхана від народження до останніх його днів.

Призначена для широкого кола читачів учнів середніх шкіл, студентів, творчої, наукової інтелігенції і всіх, хто цікавиться історією

 

 

Детальніше >