← Право (за березень 2020 р.)
< Попередня книга Наступна книга >

Бібліографія

Судова практика Верховного Суду. Правові позиції та висновки у цивільних справах : наук.-практ. юрид. журн. / Засновник ТОВ "Видав. Дім "Ін Юре" ; гол. редкол. Б. І. Гулько. – Київ : Ін Юре, 2019. – № 4 .

Анотація

У журналі  досліджено проблеми апеляційного та касаційного проваджень цивільного судочинства. Подано теоретичні аспекти дослідження проблем перегляду судових рішень у цивільному судочинстві. Особлива увага приділяється перегляду судових рішень, що не набрали законної сили, судом апеляційної інстанції. Аналізуються також сучасний стан касаційного провадження по цивільних справах та проблеми, що виникають при касаційному розгляді. Практична спрямованість монографічного дослідження обумовила розгляд таких питань, як межі перегляду та моделі апеляції та касації, суб’єкти оскарження судових рішень, модернізація касаційного провадження тощо. У роботі сформульовано пропозиції щодо подальшого вдосконалення чинного законодавства України.

Видання адресоване фахівцям у сферах судоустрою та цивільного процесу, викладачам, аспірантам та студентам юридичних вузів і факультетів, а також юристам-практикам.