← ЗНО, навчальна література (за лютий 2020 р.)
< Попередня книга Наступна книга >

Бібліографія

Соболь В. І. Біологія : довідник + тести : повний повторювальний курс, підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання та державної підсумкової атестації / Валерій Іванович Соболь. – Кам'янець-Подільський : Сисин О. В. : Абетка, 2019. – 818 с. – (Біологія) .

 

Анотація

Матеріал довідника викладено на рівні стандарту відповідно до змісту й основних вимог Навчальної програми з біології для 6-9 класів закладів загальної середньої школи, Навчальної програми з біології І екології для 10-11 класів закладів загальної середньої школи (рівень стандарту), нової Програми зовнішнього незалежного оцінювання з біології 2019 року.

Теоретичний матеріал поділено на 5 тематичних розділів: "Вступ. Хімічний склад. Структура І функціонування клітин. Реалізація спадкової інформації", "Закономірності спадковості і мінливості", "Клітинний рівень організації життя", "Організм людини як біологічна система", "Основи екології і еволюційного вчення".

Текст посібника ілюстрований І містить рисунки, малюнки, визначення, схеми, таблиці, що сприяє кращому й міцнішому засвоєнню навчального матеріалу.

Довідник пропонується учням випускних класів, які готуються до вступу у ВУЗи, учням, які мають бажання поглибити знання з біології, студентам першокурсникам для повторювання матеріалу.