← Мистецький простір (за грудень 2019 р.)
< Попередня книга Наступна книга >

Бібліографія

Маслій М. Улюблені пісні XX сторіччя : [збірка] / Михайло Маслій ; передм. Ігор Дмитрович Поклад, Юрій Євгенович Рибчинський ; худож.-оформ. М. Москаль. – Харків : Фоліо, 2019. – 399 с. : портр.

На тит. арк.: Україно, ти моя молитва!.

 

Анотація

Збірка містить найкращі українські пісні ХХ століття. 1950—1980-ті роки подарували нам цілу плеяду талановитих композиторів і поетів, які створили майже дві сотні прекрасних українських пісень. Такі пісні, як «Два кольори» Олександра Білаша і Дмитра Павличка, «Кохана» Ігоря Поклада та Ігоря Бараха, «Червона рута» і «Водограй» Володимира Івасюка, «Черемшина» Василя Михайлюка і Миколи Юрійчука, «Дикі гуси» Ігоря Поклада і Юрія Рибчинського, «Край, мій рідний край» Миколи Мозгового, «Верба» Едуарда Ханка і Юрія Рибчинського завоювали серця не тільки наших співвітчизників, а й європейців і любителів нашої пісні на американському континенті та у далекій Австралії.

Ці пісні, а також багато інших ви знайдете на сторінках цього видання, до того ж книжка містить розповіді про історію їх створення та долю творців та виконавців цих пісень.