← Література з питань права (за травень 2017 р.)
< Попередня книга Наступна книга >

Бібліографія

Проблеми правового регулювання додержання та захисту прав і свобод людини, що має залежність від наркотиків : зб. наук. праць за матеріалами I Міжнар. наук.-практ. круглого столу ( 2 березня 2016 р., м. Харків) / Нац. юрид. ун-т ім. Я. Мудрого, Держ. служба України з контролю за наркотиками, Упр. ООН з наркотиків та злочинності ; редкол. Ю. П. Битяк, А. П. Гетьман, В. Я. Настюк. – Харків : ФОП Бровін О. В., 2016 .– 171 с.

Дивіться в електронному каталозі ОННБ

Анотація

Поширення наркоманії та наркозлочинності в Україні за останні десять років стало однією з найгостріших суспільних проблем, нерозв’язання якої призводить до заподіяння шкоди здоров'ю людини, негативного впливу на соціальну сферу, а також є загрозою національній безпеці держави.

До збірника увійшли тези наукових доповідей та повідомлень учасників міжнародного круглого столу « Проблеми правового регулювання додержання та захисту прав і свобод людини, що має залежність від наркотиків».

Розраховано на науковців, викладачів, державних службовців, студентів, а також на широке коло читачів, які цікавляться цією проблематикою.