← Право (за травень 2019 р.)
< Попередня книга Наступна книга >

Бібліографія

Кодекси України. Водний кодекс України. Лісовий кодекс України. Кодекс України про надра : офіційне видання / Засновник М-во юстиції України. – Київ, 2019. – № 4.

Анотація

Водний кодекс, в комплексі з заходами організаційного, правового, економічного і виховного впливу, сприятиме формуванню водно-екологічного правопорядку і забезпеченню екологічної безпеки населення України, а також більш ефективному, науково обґрунтованому використанню вод та їх охороні від забруднення, засмічення та вичерпання.

Лісові відносини в Україні регулюються Конституцією України, Законом України «Про охорону навколишнього природного середовища», цим Кодексом, іншими законодавчими актами України, а також прийнятими відповідно до них нормативно-правовими актами.

Завданням Кодексу України про надра є регулювання гірничих відносин з метою забезпечення раціонального, комплексного використання надр для задоволення потреб у мінеральній сировині та інших потреб суспільного виробництва, а також охорона прав і законних інтересів підприємств, установ, організацій та громадян.