← Література з релігієзнавства (за жовтень 2018 р.)
< Попередня книга Наступна книга >

Бібліографія

"Ти будеш пасти мій народ ..." (2 Сам 5, 2) : матеріали до курсу з пасторального богослов'я : для студентів програми підгот. бакалаврів і магістрів / Філософсько-богословський факультет УКУ, Кафедра пасторального богослов'я ; упоряд. Андрій Олійник, Володимир Ждан, Леся Левкович. – Львів : Український католицький ун-т, 2017. – 317 с.

Анотація

У цьому збірнику пасторальних документів Церкви й наукових публікацій богословів-пасторалістів представлено суть феномену душ пастирства, розглянуто основні обов’язки душ пастиря, його роль і завдання в процесі духовного супроводу вірних, а також детально ознайомлено читача з парафією як найсприятливішим місцем для творення та реалізації душпастирського служіння. У книзі багато уваги приділяється опису й аналізу історичного становлення пасторального богослов’я як наукової дисципліни, детально описується його оновлена рецепція в Католицькій Церкві, що відбулася в період ІІ Ватиканського собору. Автори публікацій ознайомлюють читача з основними сучасними викликами для пасторалі стики та унаочнюють процес втілення основних ідей практичного богослов’я в конкретних видах душпастирської практики.

Для духовенства, богословів, місіонерів, богопосвячених осіб, релігіє знавців, викладачів, аніматорів та всіх зацікавлених у богословській практиці християн.