← Персоналії (за квітень 2017 р.)
< Попередня книга

Бібліографія

Нижник С. В. Нарис життя та творчої діяльності академіка УААН В. Ф. Пересипкіна (1914-2004) : монографія / С. В. Нижник, НААН України. Нац. наук. с –г. бібліотека; передм. В. А. Вергунова. – Умань : Сочінський М. М., 2016. – 175 с. : порт., фото.

Дивіться в електронному каталозі ОННБ

Анотація

У монографії висвітлено наукові пошуки і досягнення в галузі захисту рослин вченого-фітопатолога та організатора сільськогосподарської дослідної справи в Україні, доктора біологічних наук, професора, академіка УААН В. Ф. Пересипкіна. Розкрито основні чинники формування його наукового світогляду та становлення пріоритетних напрямів наукової діяльності. Охарактеризовано теоретичний і практичний внесок В. Ф. Пересипкіна в організацію вищої освіти в Україні. Здійснено аналіз і систематизацію наукової спадщини вченого, окреслено шляхи використання його окремих наукових розробок на сучасному етапі розвитку фітопатології. Узагальнено здобутки з репрезентації та популяризації вітчизняної науки як невід’ємну складову його наукової діяльності.
Дане видання рекомендоване для спеціалістів у галузі захисту рослин, дослідників історії агарної науки, аспірантів, студентів вищих та середніх аграрних навчальних закладів.