← Конкурс. Номінаційний список 2018 (за травень 2018 р.)
< Попередня книга Наступна книга >

Бібліографія

Азарьев А. Одесса триумфальная. Архитектурные детали исторического центра : [фотоальбом] / Александр Азарьев ; Нац. союз архитекторов Украины, Акад. социального прогресса, творчества и инноваций Укр. акад. наук ; ред. Владимир Глазырин. – Одесса : [ВМВ], 2018. – 139 [2] с. : фот.

Анотація

Олександр Миколайович Азарьєв - почесний працівник культури України, академік Академії мистецтв і літератури, лауреат літературної премії ім. К. Паустовського, член Національної спілки кінематографістів і Всеукраїнського союзу письменників-мариністів - з давніх років пов'язаний з мистецтвом. Фотографії Олександра Азарьєва - це славна і тепла пісня про Одесу, освідчення в коханні до рідного міста. За словами автора, глибоке захоплення неповторним минулим Одеси викликало у нього прагнення відобразити парад фасадів міста. Майстерний показ чудових одеських фасадів подано фрагментарно з нижньої точки.

Фотоальбом був виданий завдяки Ганні та Валентину Павловим – засновникам Гостинного двору «Будинок Павлових», меценатам, дивним за різноманітністю інтересів і особливому світовідчуттю людям, що створюють навколо себе такий мікроклімат, в якому зручно існувати як їм самим, так і оточенню.