«Книголюб-2021» Конкурс читацьких відгуків набирає обертів!

02.jpg 03.jpg

З 27 квітня 2021 р. в нашій бібліотеці експонується виставка «Краща книга України 2020-2021», під час якої, традиційно проводиться конкурс читацьких відгуків «Книголюб».

Яскраві книжкові видання привертають увагу всіх відвідувачів книгозбірні, користувачів різного віку, інтересів, статусу. Дехто знає про Конкурс від часу його започаткування (а це вже 10 років!), а хтось дізнався вперше.
Мета конкурсу – сприяння, промоція та репрезентація сучасної української книжки, виховання культури читання на кращих зразках вітчизняної та світової літератури в українському перекладі, оцінка якості нових вітчизняних видань та визначення їх рейтингу серед користувачів.

01-1.jpg 04.jpg

Конкурс привертає увагу чоловіків, жінок, молоді, відвідувачів середнього та похилого віку, навіть малечі, яка приходить з батьками, а також провідних науковців, літераторів, громадських діячів, діячів культури, краєзнавців, митців, студентів. На виставці кожен може знайти книжку, яка задовольняє його інформаційні потреби, до того ж цікава і корисна. Нині ми вже маємо низку відгуків, що свідчить про популярність, перспективність та значущість конкурсу.

05.jpg 06.jpg

Хочемо зауважити, що «Книголюб-2021» активно підтримує громадська організація Ротарі-клуб «Одеса-Рішельє» (Rotary Club Odessa-Richelie). Його не полишає своєю увагою автор ідеї і спонсор конкурсу – Віктор Григорович Денісов, лауреат Галереї почесних благодійників Одещини «Люди щедрих сердець», член ученої ради ОННБ, який впродовж багатьох років підтримує молодих авторів.

08.jpg 09.jpg

Нещодавно виставку відвідав багаторічний друг книгозбірні Сергій Вікторович Дмитрієв, голова Одеської обласної організації Національної спілки письменників України, який, як завжди, уважно переглянув книжки на виставці, прочитав деякі відгуки читачів та особисто порекомендував тим, хто ще не написав свого відгуку, зробити це найближчим часом.

07.jpg 10.jpg

І ми, організатори виставки і конкурсу, вкотре пропонуємо Вам, дорогий читачу, долучитися до участі у конкурсі читацьких відгуків!

Запрошуємо всіх: книголюбів, книгоманів, поціновувачів сучасної української літератури та читання!
Пориньте у світ книги та візьміть участь у конкурсі «Книголюб-2021»!

11.jpg 12.jpg

Автори найцікавіших, найбільш інформативних та оригінальних відгуків будуть нагороджені почесними дипломами, грошовими винагородами та електронними сертифікатами.

Поспішайте! Відгуки приймаються до 20 вересня!

*Детальніше про конкурс:

Конкурс читацьких відгуків «КНИГОЛЮБ - 2021»

Конкурс читацьких відгуків «Книголюб – 2021» - відкрито!

Триває конкурс читацьких відгуків «КНИГОЛЮБ — 2021»!

Конкурс читацьких відгуків "КНИГОЛЮБ"

Створено: 02.08.2021
Переглядів: 1160
© 2024 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.