Конкурс читацьких відгуків «Книголюб – 2021» - відкрито!

27 квітня 2021 року в ОННБ стартував ювілейний конкурс читацьких відгуків  «Книголюб – 2021». І не випадково обрана дата 27 квітня, вона приурочена до знаменної дати відкриття Одеської публічної бібліотеки, яке  відбулось саме в цей день 1830 року. Починаючи з 2011 року Одеська національна наукова бібліотека за партнерством громадської організації – Ротарі клуб «Одеса-Рішельє» проводить конкурс читацьких відгуків. 

Відкриття конкурсу відбулось у форматі офлайн та онлайн в облаштованій телестудії ОННБ.

pxl_20210427_110821181.jpg

З вітальним словом до всіх шанувальників книг звернулася Ірина Олександрівна Бірюкова, генеральна директорка Одеської національної наукової бібліотеки, заслужений працівник культури України та привернула увагу на важливості сприяння, промоції та репрезентації сучасної української книги, вихованні культури читання на кращих зразках вітчизняної та світової літератури в українському перекладі, промоції книги і читання.

denisov.jpg

Денісов Віктор Григорович, меценат, лауреат Галереї почесних благодійників Одещини «Люди щедрих сердець», член Ученої ради ОННБ, який впродовж багатьох років підтримує молодих авторів, багаторічний партнер бібліотеки є автором ідеї і спонсором конкурсу наголосив на проблематиці ролі книги в житті сучасної молоді.

dmitriyev.jpg

До телестудії ОННБ також завітав Дмитрієв Сергій Вікторович, доцент кафедри загального та слов’янського мовознавства Одеського національного університету імені І.І. Мечникова, голова Одеської обласної організації Національної спілки письменників України, який ­зачепив питання духовності, книги, формування та розвитку особистості.

shalashna.jpg

Оксана Михайлівна Шалашна, менеджерка офісу «Одеса – місто літератури ЮНЕСКО», наголосила на важливості підтримки, яку надає команда Одеської національної наукової бібліотеки ініціативам офісу «Одеса – місто літератури ЮНЕСКО». У дієвій співпраці, яка була налагожена буквально з перших днів проголошення статусу Одеси як міста літератури ЮНЕСКО, вже народилося чимало цікавих проектів і зустрічей, що розкривають світові надбання одеської літературної спільноти, тож участь у роботі журі конкурсу читацьких рецензій стане ще одним дієвим кроком на підтримку цієї співпраці. 

kanazirska.jpg

Важливість конкурсу читацьких відгуків підкреслила Каназирська Вікторія Анатоліївна, студентка 4 курсу філологічного факультету ОНУ імені І.І. Мечникова, яка в минулому році у конкурсі посіла II місце.

popova.jpg

Попова Оксана Петрівна, завідувачка відділу обслуговування користувачів, поінформувала  про умови конкурсу, відповідно до діючого Положення.

aryupina.jpg

На завершення Ліна Володимирівна Арюпіна, заступник генерального директора з наукової роботи та інформатизації, виступила з змістовною презентацією про історію Одеської національної наукової бібліотеки.

Зустріч була цікавою, надихаючою, корисною, пройшла в теплій атмосфері.

 Бібліотека запрошує всіх, хто цікавиться новинками вітчизняного книговидання, взяти участь у конкурсі читацьких відгуків «Книголюб - 2021», підсумки якого будуть оголошені під час святкування професійного свята – Всеукраїнського дня бібліотек, що відбудеться 30 вересня 2021 року.

Переможці конкурсу отримають винагороди!

Тож, кращі книги України чекають на своїх читачів

в Одеській національній науковій бібліотеці!

 

Участь  у Конкурсі беруть всі бажаючі від 14 років (окрім авторів книжок, представлених на виставці та бібліотекарів Одеської національної наукової бібліотеки):

– відгук має висловлювати власну думку учасника Конкурсу, пишеться в довільній формі по конкретному твору, відгук про книгу подається державною мовою з обмеженням за обсягом  до 300-400 слів;

– подаючи відгук, автор висловлює свою згоду з положенням про Конкурс, підтверджує своє авторство, погоджується на його використання та поширення у будь-яких матеріалах на сайті ОННБ (статтях, інтерв'ю, новинах, прес-релізах, аудіо-, відео- та фотоматеріалах) та промо-матеріалах без будь-якої фінансової компенсації;

– відгук має бути оригінальною роботою автора і не порушувати авторське право чи інші права третіх сторін;

– подати відгук можна  з 27 квітня по 20 вересня;

- відгук приймається електронною поштою viknaonnb@ukr.net або відділом обслуговування користувачів за адресою: 65023, м. Одеса, вул. Пастера 13, з поміткою «Конкурс читацьких відгуків»;

– оцінювання проводитиметься професійним журі, до складу якого входять письменники, громадські діячі, журналісти, літературознавці, книговидавці та бібліотечні фахівці.

Переможці конкурсу відгуків отримають  грошову премію від меценатів бібліотеки, Дипломи I,II,III ступеня та Електронні сертифікати.

 

Юбилейный конкурс читательских отзывов «Книголюб-2021» [cюжет у новинах «Новости Одеси», з 14:30 до 19:20 хв.] // ТК «Град». – 2021. – 27 квіт.

Створено: 29.04.2021
Оновлено: 03.05.2021
Переглядів: 2831
© 2023 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.