Автограф-сесія письменника Геннадія Щипківського

1.jpg

21 травня, під час проведення XXII Всеукраїнської виставки-форуму «Українська книга на Одещині», в Одеській національній науковій бібліотеці відбулась автограф-сесія письменника-життєлюба, невтомного трудівника на літературній ниві Геннадія Щипківського.

01.jpgГеннадій Павлович Щипківський – знаний український письменник, член НСПУ, заслужений діяч мистецтв України, лауреат літературних премій імені Олеся Гончара, Валер’яна Підмогильного, Івана Гайдаєнка.
Двадцять два роки поспіль Геннадій Щипківський активно співпрацює з Одеською національною науковою бібліотекою, впевнено крокує з масштабною Всеукраїнською виставкою-форумом «Українська книга на Одещині» серед когорти організаторів, партнерів, учасників, експертів, презентантів…

knigi.jpg

Його книжки регулярно виходять друком, і кожна з них – це подія в літературному житті України (як за кількістю, так і за якістю). На XXII-й Всеукраїнській виставці-форумі письменник представляв свої літературні жнива – романи, повісті, новели, збірки поезій, есеїстику, які вийшли протягом останніх двадцяти років.
Цього річ Геннадій Павлович привернув увагу читацького загалу новими текстами, які він привіз з собою і тішив шанувальників творчості. Книжки вийшли у видавництві «Астропринт» у 2020-2021 рр. – лірична трилогія «Трійця» (увійшли повісті «Щем», «Заполоч» та «Пацьорки»), повість «Пацьорки» та друга книжка (продовження) есеів і роздумів «Неримовані думки». У січні місяці 2021 року побачило світ четверте видання (доповнене і завершене) роману у трьох книгах «Товтри», який отримав високу оцінку Юрія Мушкетика. Всі новинки художньо оформлені рукою Лариси Дем’янишиної, мисткині, члена НСХУ, лауреата премії імені Ростислава Палецького (2021). Кожна обкладинка книжки – справжній витвір мистецтва.

uch3-1.jpg uch1-1.jpg uch2-1.jpg

Незважаючи на поважний вік (8 травня письменник відсвяткував 77-річчя) Геннадій Павлович, три дні роботи виставки-форуму «Українська книга на Одещині» провів в оточенні друзів, читачів-поціновувачів таланту, колег-письменників, однодумців по духу, вчителів та молоді… Завітали на свято живого слова і студенти із Південноукраїнського національного педагогічного університету ім. К.Д. Ушинського, на чолі з викладачем-натхненником Володимиром Сподарцем. Спілкування поколінь виявилось щирим та корисним… Майстер слова зацікавив юних читачів творчим доробком, поділився секретами письменницької майстерності, жартував поетичними вкрапленнями, надихаючи читав поезії, розповідав історичні факти про долю українського народу та заінтригував майбутніми планами…
Автограф-сесія дає унікальну можливість наблизити автора до читача, почути одне одного, обмінятися думками, закохатися у художнє слово, купити книжку й отримати креативний автограф на згадку.


P.S. Під час роботи XXII Всеукраїнської виставки-форуму
«Українська книга на Одещині»
Геннадій Щипківський залишив на добру пам’ять більше 80 автографів.

Створено: 26.05.2021
Переглядів: 414
© 2021 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.