Презентація книги Данила Башмака «На другом берегу: сказка в стихах»

bashmak.jpg
ХХІІ Всеукраїнська виставка-форум «Українська книга на Одещині»
порадує нас черговою книжковою новинкою для дітей. 21 травня 2021 р. о 14.00 у приміщенні універсальної читальної зали Централізованої бібліотечної системи для дітей м. Одеси (вул. Катерининська, 67) відбудеться презентація книги «На другом берегу» за участі письменника Данила Башмака.

2-1.jpg

«На другом берегу» - казка у віршах для дітей і дорослих від авторів Вікторії Березіної та Данила Башмака. Він – автор, вона – ілюстратор та дизайнер казки.

На перший погляд може здатися, що це звичайна історія і вона нічим не відрізняється від інших. Але це не так… Перед нами постає дівчина, яка шукає дорогу до рідної домівки. На її шляху трапляються різні герої. Хтось хоче викрасти її, а хтось – не відпустити з лісу. Але щоразу на допомогу героїні приходить кіт. Він проводить її крізь тіні лісу та захищає від зла, а хто цей кіт  читачі дізнаються  наприкінці казки.

Творчий дует представить свою книгу унікального дизайну учасникам заходу. Всі присутні зможуть дізнатися не тільки історію створення книги але й переглянути анімаційну роботу.

Дизайн та оформлення книги виконано з використанням техніки колажу на кафедрі дизайну Херсонського національного технічного університету у 2017 році як дипломний проєкт.

Створено: 20.05.2021
Переглядів: 445
© 2021 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.