Презентація книги Ніни Гравицької «Колдунья из треугольного переулка» ч.3. Анонс

9029.jpgГравицкая Н. Колдунья из Треугольного переулка. Ч. 3 : Предание о Мане Безымянной / Нина Гравицкая ; ред. Ирина Бодарева ; илюстр. Марии Рычковой. – Одесса : Типография «Колибри», 2021. – 161 с. – (Серия «Жизнь и приключения Мани Безымянной»).

У рамках XXII Всеукраїнської виставки-форуму «Українська книга на Одещині», 23 травня о 12.00 у відділі міжнародних проектів відбудеться презентація книги   «Колдунья из треугольного переулка», ч.3 одеської дитячої письменниці-казкарки Ніни Гравицької за участі автора.

nina-gravickaja.jpg
Ніна Гравицька
- член правління Міжрегіональної спілки  письменників України, член International community of writers unions, член Міжнародної федерації російськомовних письменників, лауреат міжнародних та національних літературних премій, голова фонду бібліотека родинного читання «Звездопад».

Перед вами третя, і остання з цієї серії книга «Чаклунки з Трикутного провулка». Маня Безіменна виросла і вже не схожа на маленьку дівчинку, яка зникла багато років назад. Її непересічну особистість і здібності, не властиві людям нашого світу, помітили і оцінили ті, хто вершить долі Одеси. Перші люди в управлінні міста повірили її, здавалося б, нездійсненних планів і надали їй дієву підтримку. На сторону дівчинки встає і цивілізація Стародавніх – істот, що з'явилися на Землі до того, як там зародилася людська раса. Вперше вони повірили в те, що союз Древніших і людей можливих, і приймають рішення взяти участь в справах, які зможуть змінити не тільки життя міста, а й світогляд цілого покоління людей, що живуть на рубежі XIX і ХХ століть, піднявши на зовсім інший рівень. Переказ про Маню Безіменну на цьому не закінчується і найцікавіше вас чекає ще попереду в заключній книзі «ВІЧНА».

Чекаємо на презентацію усіх бажаючих 23 травня о 12.00 у відділі міжнародних проектів, за адресою: Пастера,13. Вхід вільний!

Створено: 20.05.2021
Переглядів: 409
© 2021 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.