«Розповіді про тварин та їх назви». Анонс

bulahovskij-kirilo.jpg
Під час проведення ХХІІ Всеукраїнської виставки-форуму «Українська книга на Одещині», відбудеться презентація науково-популярного видання «Розповіді про тварин та їх назви», за участі автора Кирила Булаховського (Львів: Література та мистецтво, 2020). Захід відбудеться 21 травня 2021 року о 15.00 в приміщенні Одеської обласної бібліотеки для юнацтва ім. В. Маяковського (за адресою: вул. Корольова, 46).  

«Розповіді про тварин та їх назви» - це спільний доробок двох висококласних фахівців, одеського вченого-лінгвіста Кирила Булаховського та черкаського зоолога, кандидата біологічних наук Максима Гаврилюка про значення тварин у природі, їх зв'язок з українською культурою та природою. Хоча книга і адресована читачам шкільного віку, проте й дорослі зможуть знайти чимало дивовижних фактів про екзотичних тварин та тих, що оточують нас в повсякденному житті. Книга підкорює чудовим дизайном книги, захоплюючими текстами!

Створено: 19.05.2021
Переглядів: 455
© 2021 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.