Творча зустріч з Олександром Афоніним. Анонс

21 травня 2021 року о 16.00 під час проведення ХХIІ Всеукраїнської виставки-форуму «Українська книга на Одещині» у відділі міжнародних проєктів ОННБ відбудеться творча зустріч з Олександром Афоніним, президентом Української асоціації видавців та книгорозповсюджувачів, заслуженим працівником культури України, лауреатом премії імені Дмитра Нитченка, членом Комітету з присудження щорічної премії Президента України «Українська книжка року».

men.jpg

Олександр Афонін – віддана книговидавничій справі людина. Його активна діяльність спрямована на відродження українського книгодрукування й книгорозповсюдження, популяризацію книги, як інструмента формування особистості, підвищення рівня читацької грамотності населення. Відомий   своїми науковими статтями, публічними виступами, що стосуються ролі книги у забезпеченні формування людської особистості.

Олександр Васильович – людина, яка пише все своє життя. Боротьба добра і зла, вірність і відданість, любов і роди­на — ці одвічні людські цінності хвилюють і надихають його.

Олександр Афонін — громад­ський діяч і водночас людина з поетичною душею, багатим духовним, емоційним світом, для якого кожен день — це цілий Всесвіт, наповнений сенсом, красою, любов’ю до життя, яким він щедро ділиться зі своїми читачами. Автор восьми збірок поезій, що вийшли друком у видавництві «Фоліо» та отримали схвальну оцінку читачів, залюблених у його творчість.

Його поезія легка, яскрава і водночас гостра й сповнена найглибшої любові до рідних, друзів, до життя, пронизана неймовірно гарним описом природи.

Запрошуємо усіх бажаючих поринути у світ поезії Олександра Афоніна — невимушеної, легкої, з філософським підтекстом, яка відкриє багатий емоційний, насичений світ автора.

 

Захід відбудеться з дотриманням усіх карантинних вимог
Довідки за телефоном: 718-53-39

Створено: 18.05.2021
Переглядів: 331
© 2021 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.