Презентація проєкту видавництва "Горобець" (Київ) "Повертаємо в Україну культурну спадщину". Анонс

img-8606.jpg img-8609.jpg img-8612.jpg img-8615.jpg

22 травня 2021 р. о 14:00 в рамках ХХІІ Всеукраїнської виставки-форуму "Українська книга на Одещині" у головному читальному залі Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться презентація проєкту видавництва "Горобець" (Київ) "Повертаємо в Україну культурну спадщину". Презентація буде відбуватися за участі директора видавництва та керівника проєкту Ганни Горобець, а також менеджера видавництва Діани Шамрай. 

Метою проєкту "Повертаємо в Україну культурну спадщину", започаткованого видавництвом "Горобець" (Київ) у 2009 році, є повернення у вигляді факсимільних копій давніх українських рукописних книг, створених на теренах Русі – України та з різних причин розпорошені по Світу. Це дозволить науковцям, дослідникам та всім, хто цікавиться історією української середньовічної рукописної книги продовжувати дослідження історико-культурної спадщини українського народу.

Запрошуємо всіх бажаючих "доторкнутись" до середньовічної рукописної книги.

Інші матеріали на дану тему:

Подяка Ганні Горобець, директору видавництва «Горобець» (м. Київ)

Створено: 17.05.2021
Переглядів: 366
© 2021 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.