До Міжнародного дня рідної мови: книжкова та електронна виставки

mova-ednay.jpg

До Міжнародного дня рідної мови, який відзначають щороку 21 лютого, пропонуємо вашій увазі книжково-ілюстративну та електронну виставки «Мова. Культура. Ідентичність». Представлено нові видання, присвячені дослідженню, вивченню та розвитку української мови.

Перш за все, це видання Інституту мовознавства ім. О.О. Потебні НАН України, провідного багатопрофільного центру лінгвістичних досліджень в Україні, який акумулює й поширює нові знання про мову. Заслуговують на увагу історичні та граматичні дослідження провідних українських учених, що забезпечують наукове підґрунтя для внормування й розвитку української мови. Чимало видань присвячено основам ділового мовленнєвого етикету і культури мовлення. Підручники, посібники стануть у нагоді тим, хто прагне вивчати і вдосконалювати українську мову. Низка науково-популярних видань, присвячених українському мовленню та правопису, проблемі русизмів та елементів суржику стане у нагоді шукачам довершеного українського слова.

«Мова. Культура. Ідентичність» // «Вечерняя Одесса». – 2021 – 25 лютого. – №22—23 (11012—11013). – Режим доступу: http://vo.od.ua/rubrics/raznoe/45926.php


Запрошуємо всіх охочих ознайомитися з книжковою виставкою,
яка діятиме з 19 лютого по 1 березня
у головному читальному залі ОННБ


Створено: 17.02.2021
Оновлено: 03.03.2021
Переглядів: 1090
© 2021 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.