ПОРЯДОК ЗАПИСУ КОРИСТУВАЧІВ ДО БІБЛІОТЕКИ

  • Запис користувачів до Бібліотеки здійснюється у секторі реєстрації користувачів відділу обслуговування (вул. Пастера, 13) та у відділі документів іноземними мовами
  • Для запису до Бібліотеки громадяни:

-  пред’являють паспорт (оригінал) з позначкою реєстрації за місцем проживання, у разі його відсутності - інший документ та реєстраційне посвідчення про місце проживання  (для іноземців та осіб без громадянства);

- повідомляють дані для заповнення реєстраційної картки;

- сплачують вартість послуги за оформлення реєстраційних документів та пластиковий читацький квиток у розмірі, встановленому Бібліотекою.

- знайомляться з Правилами користування Бібліотекою

- особистим підписом підтверджують зобов'язання виконувати Правила користування Бібліотекою.

У разі зміни місця проживання, зазначеного у паспорті, користувач має негайно повідомити про це Бібліотеку.

  • Військовослужбовці, працівники органів МВС та СБУ записуються до Бібліотеки на підставі документів,  які замінюють паспорт (військовий квиток або посвідчення особи).
  • Наукові працівники  подають  документ  про  вчений  ступінь, звання. Вони мають право на  пріоритетне   обслуговування.
  • Студенти пред’являють студентський квиток, аспіранти - аспірантське посвідчення.
  • Запис до Бібліотеки учасників Великої Вітчизняної війни, Героїв України, заслужених працівників культури України, бібліотечних працівників, учасників ліквідації аварії на ЧАЕС,  пенсіонерів, інвалідів, багатодітних матерів здійснюється безкоштовно - за наявності відповідних документів.
  • Відомості, надані громадянином під час реєстрації читацького квитка, є конфіденційними і використовуються лише у випадках, передбачених чинним законодавством.

Користувачам Бібліотеки видаються читацькі квитки: 

 Постійний:

* термін дії  – 1 рік з моменту запису або перереєстрації (під час перереєстрації користувач представляє читацький квиток і паспорт, повідомляє про зміни у відомостях про себе, якщо такі відбулися протягом року: зміна місця роботи, навчання, посади, домашньої адреси тощо);

* послуга з оформлення пластикового читацького квитка є платною, вартість її визначається бібліотекою;

* послуга з оформлення паперового читацького квитка для пільгових категорій користувачів (див. п. 2.6), виготовленого друкарським способом, є безкоштовною. Для оформлення пільгового читацького квитка користувач має надати одну фотокартку розміром 3x4.

 Тимчасовий:

* видається для відвідування Бібліотеки особам, які не є постійними користувачами, та  надає їм право на отримання літератури для роботи впродовж 1 дня, 1 раз на рік;

* тимчасовий читацький квиток видається за пред'явленням паспорта (оригіналу) громадянина України чи дійсного паспортного документа (для іноземців та осіб без громадянства);

* по завершенні роботи в Бібліотеці користувач має повернути тимчасовий читацький квиток разом з контрольним листком на пункті контролю.

Перепустка:

* видається для відвідування Бібліотеки особам, які не є користувачами Бібліотеки, але мають намір ознайомитися з її можливостями і каталогами для прийняття рішення щодо користування бібліотекою на постійній основі;

* перепустка видається за пред’явленням паспорта громадянина України чи дійсного паспортного документа (для іноземців і осіб без громадянства) терміном на 1 день, одне відвідування;

* перепустка не дає права на отримання літератури;

* послуга з оформлення перепустки є безплатною;

* при виході з Бібліотеки, відвідувач має повернути перепустку на пункті контролю.

  •  Відвідувачам масових заходів (виставок, презентацій, конференцій тощо) видається спеціальний вхідний квиток, який не дає права користуватися фондами та послугами бібліотеки. При виході з бібліотеки відвідувач має повернути вхідний квиток на пункт контролю.
  • У разі втрати читацького квитка користувач має подати заяву для видачі йому дубліката, відшкодувати вартість оформлення квитка в розмірі,  визначеному Бібліотекою і отримати дублікат. 
  • На підставі читацького квитка видається контрольний листок, який є документом для отримання літератури та відвідування каталожного залу.

 

Створено: 27.07.2010
Оновлено: 21.02.2018
Переглядів: 11428
© 2024 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.