Нові надходження за травень 2018 р.

Анотація

Стаття українського політика і відомого громадського діяча Арсена Авакова «Ленін з нами» була опублікована в електронних ЗМІ 2007 року й викликала великий громадський резонанс та гарячу дискусію у мережі Інтерент. Тому видання книги «Ленін з нами» 2008 року включало не лише, власне статтю, а й добірку коментарів та обговорення в різних електронних ЗМІ – свого роду «інтернет-епістолярій», громадську відповідь на питання актуальності й необхідності декомунізації.

Через десять років автор знову повертається до теми, додавши до заголовку знак питання. Після Революції гідності, епохи «ленінопаду» й закону про декомунізацію читач дістає можливість згадати прямі цитати вождя та ідеолога комунізму в колишньому СРСР і, можливо, по-новому оцінити своє ставлення до Леніна – як цілком певної історичної особистості, так і міфу радянської пропаганди.

У збірнику додано цікавий документальний розділ хроніки народного «ленінопаду» й офіційну статистику Інституту національної пам’ятників Леніну в різних областях.

Завершує книжку добірка міркувань і відгуків відомих українських політиків, громадських діячів та публіцистів.

Нове доповнене видання книги Арсена Авакова «Ленін з нами?» продовжує актуальну й цілком необхідну для побудови зрілої демократії широку громадську дискусію.

Детальніше >

Переглядів: 29743