← Енциклопедії, довідники (за вересень 2017 р.)
< Попередня книга Наступна книга >

Бібліографія

Енциклопедичний словник класичних мов : довідник / Л. Л. Звонська, Н. В. Корольова, О. В. Лазер-Паньків, О.  В. Левко, С. М. Лучканин ; Київ. нац. ун-т ім. Т. Шевченка ; за ред. Л. Л. Звонської. – Київ : ВПЦ "Київський університет", 2015. – 464 с.

Дивіться в електронному каталозі ОННБ

Анотація

Пропонований «Енциклопедичний словник класичних мов» є ґрунтовним довідником з античних – давньогрецької та латинської – мов та не має аналогів у світовому антикознавстві. В ньому уміщено майже 700 статей з теоретичної та історичної граматики, загально мовознавчих та специфічних законів давньогрецької та латинської мов, а також спеціальних фахових напрямків класичної філології. Словникові статті містять багатий ілюстративний матеріал з автентичних текстів. Представлена інформація про відомих дослідників класичних мов від античних граматистів до сучасних учених з бібліографією їхніх праць.

Словник стане в пригоді як фахівцям з класичних мов, так і всім зацікавленим у вивченні давньогрецької та латинської мов, а також усім шанувальникам античного слова.