← Історія та етнографія (за вересень 2017 р.)
< Попередня книга

Бібліографія

Дніпропетровська медична академія. 100 років = Dnipropetrovsk medical academy. 100 years / редкол. Г. В. Дзяк, Т. О. Перцева, Л. Ю. Науменко ; за заг. ред. Г. В. Дзяк. – Дніпро : Ліра, 2016. – 273 с. : фот.

Дивіться в електронному каталозі ОННБ

Анотація

Видання носить рекламно-інформаційний характер і присвячено одну з найкращих вітчизняних вищих медичних закладів – Дніпропетровській медичній академії. Підготовка видання співпала із знаменною датою – 100-річчям з дня заснування навчального закладу. За цей час академія пройшла славетний шлях від жіночих курсів при гірничому інституті до освітнього закладу національного рівня.

За сторічну історію в стінах академії здобули освіту понад 50 тисяч лікарів, які плідно працюють у численних країнах світу, зробили вагомий внесок у становлення та розквіт Дніпропетровської медичної школи та склали еліту медичної галузі. З медичною академією пов’язана кар’єра вчених світового рівня, які творчою працею примножували здобутки навчального закладу.

Видання є унікальним з точки зору інформаційного наповнення стосовно минулих часів навчального закладу та його сучасності, що сяє яскравими барвами молодого покоління. Якому належить створювати медичну науку та практику нового століття.