← Історія та етнографія (за вересень 2017 р.)
< Попередня книга

Анотація

Видання носить рекламно-інформаційний характер і присвячено одну з найкращих вітчизняних вищих медичних закладів – Дніпропетровській медичній академії. Підготовка видання співпала із знаменною датою – 100-річчям з дня заснування навчального закладу. За цей час академія пройшла славетний шлях від жіночих курсів при гірничому інституті до освітнього закладу національного рівня.

За сторічну історію в стінах академії здобули освіту понад 50 тисяч лікарів, які плідно працюють у численних країнах світу, зробили вагомий внесок у становлення та розквіт Дніпропетровської медичної школи та склали еліту медичної галузі. З медичною академією пов’язана кар’єра вчених світового рівня, які творчою працею примножували здобутки навчального закладу.

Видання є унікальним з точки зору інформаційного наповнення стосовно минулих часів навчального закладу та його сучасності, що сяє яскравими барвами молодого покоління. Якому належить створювати медичну науку та практику нового століття.

Бібліографія

Дніпропетровська медична академія. 100 років = Dnipropetrovsk medical academy. 100 years / редкол. Г. В. Дзяк, Т. О. Перцева, Л. Ю. Науменко ; за заг. ред. Г. В. Дзяк. – Дніпро : Ліра, 2016. – 273 с. : фот.

Дивіться в електронному каталозі ОННБ