← Історія та етнографія (за вересень 2017 р.)
< Попередня книга Наступна книга >

Бібліографія

Пам’ятки історії та культури. Апостолівського району. Дніпропетровська область : (за матеріалами «Зводу пам’яток історії та культури України / Упр. культури національностей і релігій Днепропетр. Обл. держ. адм. Дніпропетр. обл. центр з охорони історико-культурних цінностей ; упоряд Л. М. Голубчик, О. С. Колесник, Т. А. Царенко. – Дніпро  : Журфонд, 2016. – 288 с. : фот. – (Звід пам’яток історії та культури України).

Дивіться в електронному каталозі ОННБ

Анотація

Пропоноване вашій увазі видання є другим у серії публікацій про пам’ятки нашого краю за матеріалами «Зводу пам’яток історії та культури України. Дніпропетровська область».

У виданні, йдеться про пастки історії та культури Апостолівського району. Крім 269 статей на 927 об’єктів, до збірки ввійшли історичний та археологічний нариси про минуле району, історію його заселення та дослідження. Матеріали збірки – плід багаторічної кропіткої праці, спрямованої на наукове вивчення та систематичне обстеження стану вже відомих пам’яток, а також виявлення та дослідження нових раніше невідомих об’єктів.

Значна кількість об’єктів культурної спадщини поки що перебуває поза увагою дослідників та чекає своїх першовідкривачів.

Дане видання стане в нагоді як науковцям, так і широкому загалу читачів, які цікавляться історією краю, спонукатиме до нових відкриттів у царині дослідження культурної спадщини.