← Історія та етнографія (за вересень 2017 р.)
< Попередня книга Наступна книга >

Бібліографія

Удивительная земля Харьковская = Amazing Kharkov land : фотоальбом / сост. Г. Михайлов, В. Бысов, авт. текста И. Быкова, М. Рябчинская, В. Петрухина ; пер. Е. Гамурарь ; фото В. Бысов. – Харьков : Дом рекламы, 2016.– 237 с. : цв. фотоил. 

Дивіться в електронному каталозі ОННБ

Анотація

Говорячи про Харківську область, неможливо обійти увагою її центр, загальновизнану столицю Слобожанщини-Харків. Європейський із точки зору географії, і за менталітетом. Харків не тільки пишається своєю більш ніж 350 річною історією, а й відкритий для новітніх досягнень сучасного градобудівництва.

Харків - сьогодні друге місто України за значимістю після Києва, друге місто за кількістю населення. Він входить до вісімки найбільш населених міст Східної Європи.

Місто зберігає роль індустріального центру країни, спеціалізуючись на машинобудуванні і металообробки. Харків є також великим науковим і вузівським центром: тут працюють 160 НДІ і 80 вузів.

Характерною рисою Харкова є його багатонаціональність. Розташований на стику культур, маючи більш багату ніж 350-річну історію, Харків є своєрідним мостом між цивілізаціями, культурами, народами. Це відобразилось і в його зовнішньому вигляді, і в характері його жителів.