← Література з питань права (за лютий 2020 р.)
< Попередня книга Наступна книга >

Бібліографія

Однострій поліцейських в Україні: історія, сучасний стан та нормативно-правове забезпечення : монографія / Тарас Олександрович Проценко, Олександр Євгенійович Користін, Дем'ян Вікторович Смерницький, Микола Петрович Будзинський, Віталій Павлович Бакал ; Держ. наук.-дослід. ін-т ; за заг. ред. В. О. Криволапчук. – Київ : ДНДІ МВС України, 2018. – 351 с.

Анотація

Монографія розкриває основні етапи розвитку форменого одягу української міліції та одностроїв Національної поліції України. У роботі досліджено чинники, які впливають на процеси розроблення, вдосконалення та використання зразків форменого одягу. Проаналізовано зміни в зовнішньому вигляді, конструкції та комплектності предметів форменого одягу та знаків розрізнення українських міліціонерів та поліцейських Національної поліції України. Систематизовано нормативно-правові акти щодо затвердження зразків форменого одягу, правил носіння та комплектності одностроїв з 1991 року до сьогодення.

Монографія буде корисна фахівцям, які здійснюють речове забезпечення, виховання та навчання працівників Національної поліції України, викладачам та слухачам закладів вищої освіти зі специфічними умовами навчання МВС, а також фахівцям з розроблення форменого одягу для Національної поліції України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій.