← Історія та етнографія (за травень 2019 р.)
< Попередня книга Наступна книга >

Бібліографія

Цвіль В. KUCHMAGATE. За лаштунками касетного скандалу / Володимир Іванович Цвіль ; худож. оформл. О. Я. Остапов. – Київ : Києво-Могилянська академія, 2018. – 343 с., [24] с. вкл. кольор. іл.

Анотація

Книга «KUCHMAGATE: За лаштунками касетного скандалу» є захоплюючим автобіографічним оповіданням та водночас документальним політичним детективом, присвяченим зникненню журналіста Георгія Ґонґадзе та оприлюдненню таємних записів розмов Президента Кучми.

Бізнесмен, меценат і громадський діяч Володимир Цвіль наприкінці 2000 року сприяв виїзду за кордон колишнього майора Управління державної охорони Миколи Мельниченка і відтоді опинився у вирі бурхливих подій, які вирішальним чином вплинули на розвиток історії України.

Подробиці, які наводить у своїй книзі Володимир Цвіль, зазвичай є унікальними. Зокрема це стосується його розповідей про участь у касетному скандалі провідних політиків України та керівників її правоохоронних органів. Найбільшу увагу автор приділив особистості майора Миколи Мельниченка та еволюції його поглядів за роки задекларованої боротьби з «режимом Кучми».