← Історія та етнографія (за травень 2019 р.)
< Попередня книга Наступна книга >

Бібліографія

Україна. Нова епоха: 1991-2011 : [часопис 20 років Незалежності] : [434 події та факти] / упоряд. Андрій Анатолійович Кокотюха ; ред. Н. І. Тисовська. – Київ : КМ Publishing, 2011. – 351 стб. : фотоіл.

Анотація

На карті світу сьогоднішня Україна, з її тисячолітньою історією,одна з наймолодших незалежних держав. Усе, що відбувається нині з нами, визначає наше життя, мислення, впливає на менталітет і часом докорінно змінює звички та звичаї.

Пропоноване читацькій увазі подарункове виданняспроба озирнутися на минулі двадцять років і згадати, чим ми жили починаючи с 24 серпня 1991 року, що забулося,що ні, про що згадуємо з радістю, а про що з болем. Усе це – і Чорноморський флот, і «кравчучки», і бандитизм 1990-х, і Вєрка Сердючка, і введення гривні, і «Роксолана», і «кучмагейт», і Помаранчева революція, і розкладачка в кабінеті прем’єр-міністра, усі перемоги в світі й поразки всередині країни це ми, наше життя і наша доба. Книга пропонує згадати події, факти й людей, без яких ми сьогодні не можемо уявити ні себе, ні свого життя у власній молодій державі.

Для широкого кола читачів.