← Історія та етнографія (за вересень 2018 р.)
< Попередня книга Наступна книга >

Бібліографія

Лоренц Т. Трускавець у 14611936 роках. Історичний нарис / Тадеуш Лоренц ;. пер. з пол. Мар'ян Тарчинець. – Львів : Кальварія, 2017. – 195 с.

Анотація

Увазі читача пропонується ґрунтовна історична праця, в якій автор представив розвиток міста та курорту Трускавець від часів Середньовічної Речі Посполитої до сучасних авторові років перед ІІ Світовою війною.

Цей науковий доробок є дисертацією на здобуття наукового ступеня доктора медичних наук, яку автор успішно захистив у 1938 р. на медичному факультеті Львівського Університету. Проте її значення виходить далеко за межі звичайної дисертаційної роботи, адже автор ретельно зібрав і представив комплекс історичних, демографічних, геологічних та фізико-хімічних даних, які не лише становлять історичний інтерес, але й вказують на перспективи використання лікувальних ресурсів Трускавця, що не втратили своєї актуальності і в наш час.

Книга стане у пригоді лікарям-курортологам, фахівцям готельно-відпочинкового бізнесу, історикам та всім, хто цікавиться історією та природними багатствами Прикарпаття.