← Всесвітня література (за червень 2018 р.)
< Попередня книга Наступна книга >

Бібліографія

Коломбані Л. Коса. Сплетіння долі : роман / Летиція Коломбані ; пер. з фр. Олексій Абраменко. – Харків : Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2018. – 190 с.

Анотація

Летиція Коломбані – відома французька режисерка, авторка сценаріїв, акторка та письменниця. Коломбані – майстер захопливих романтичних історій, саме тому в її фільмах полюбляють зніматися зірки французького кіно Одрі Тоту, Катрін Деньов та Еммануель Беар. Її роман «Коса» став шалено популярним, здобув престижну премію Relay des Voyageurs Readers і був перекладений більш ніж 25-ма мовами світу.

Індіанка Сміта вимушена все життя виконувати брудну та тяжку роботу, адже вона – з касти недоторканих. Така ж доля чекає на її доньку. Але Сміта хоче інакшого життя для своєї дитини. Жінка вирішує тікати та жертвує найціннішим – своїм прекрасним довгим волоссям, яке доводиться продати. Її коса потрапляє до сицилійки Джулії, яка працює у майже збанкрутілій париковій майстерні свого батька. Вона робить чудовий парик, який купляє канадійка Сара – успішний адвокат. Незабаром Сара дізнається, що в неї – рак… Тепер три різні жінки, три континенти, три пасма волосся з’єдналися в одну міцну косу, щоб боротися за право кохати, бути коханими та щасливими.