← Всесвітня література (за червень 2018 р.)
< Попередня книга Наступна книга >

Бібліографія

Вельс Б. На межі самотності : роман / Бенедикт Вельс ; пер. з нім. Марина Запорожець. – Харків : Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2017. – 268, [2] с.

Анотація

Бенедикт Вельс – німецький письменник, лауреат премії Bayerischer Kunstförderpreis. Роман «На межі самотності» у 2016 році приніс йому престижну нагороду – European Union Prize For Literature. Книжка потрапила до топ-10 бестселерів за версією Spiegel і тримається в рейтингу понад рік. Минуле аж надто впливає на майбутнє. Воно як невидимий ворог: ніколи не знаєш, коли завдасть удару. Надзвичайно зворушливий роман про втрату і самотність, про зв’язок минулого з прийдешнім, про вплив дитинства на майбутнє життя, про все те, що постійно залишається з людиною незалежно від того, куди звертає її шлях. Але перш за все це велика історія кохання.

Жуль, Марті та Ліз втратили батьків унаслідок жахливого нещасного випадку. Діти потрапляють в один інтернат, але поступово віддаляються – у кожного своє життя. Жуль потроху занурюється в уявний світ. Його єдиний друг – таємнича Альва. Хлопець довіряє їй, але минуть роки перш ніж він зрозуміє, що вона приховувала весь цей час…