← Всесвітня література (за червень 2018 р.)
< Попередня книга Наступна книга >

Бібліографія

Бёрч К. Сиротки карнавала : роман / Кэрол Бёрч ; пер. с англ. Юлия Пономаренко. – Харьков : Книжный клуб "Клуб семейного досуга", 2018. – 332, [2] с.

Анотація

Керол Берч – британська письменниця, відомий літературний критик, автор одинадцяти популярних романів, які увійшли до списку бестселерів New York Times. Володарка престижних премій і нагород, серед яких Orange Prize, Man Booker Prize, David Higham Award, Geoffrey Faber Memorial Prize, вона потрапила в шорт-лист Букерівської премії. Романи Берч – історії, які чіпляють за живе і не залишають байдужим найвибагливішого читача.

Не така як всі. Відкинута світом. Чудовисько ... З самого народження Джулія Пастрана відрізнялася від інших дітей. Через рідкісного генетичного захворювання все її тіло, крім долонь і ступень, було покрито густим чорним волоссям. Дівчині складно було знайти своє місце в житті, і єдиним виходом став цирк, в якому Джулія виступала в шоу виродків. Натовп жахалася і одночасно захоплювалася нею. Невеликого зросту, з величезними носом і вухами, нерівними зубами, при цьому чудово танцює, співає і досить освічена, Джулія була для всіх чудовиськом і не раз чула в свою адресу образливі образи і прізвиська. Ніхто не хотів бачити в ній людини, у якого є душа, якій боляче. Вийшовши заміж за антрепренера Тео Стрічка, Джулія вірила, що той по-справжньому полюбив її. Вона й не припускала, який підступний план розробив Стрічка і яка роль відведена їй на цьому карнавалі ...