← ЗНО, навчальна література (за квітень 2017 р.)
< Попередня книга Наступна книга >

Бібліографія

Китайська мова. Базовий курс : підруч. для студ. вищ. навч. закл. / М. О. Война, О. С. Воробей, О. М. Гончаренко та ін. ; за ред.. Н. С. Ісаевої ; худ.-оформлювач В. М. Карасик. – Харків : Фоліо, 2016. – 368 с. : іл.

Дивіться в електронному каталозі ОННБ

Анотація

Підручник охоплює тематику програми студентів першого року навчання філологічного факультету за спеціальністю «китайська мова і література та переклад». Структурно підручник складається із вступної частини, де подається детальний опис фонетичної системи китайської мови, та 20 тем-уроків, кожен з яких представлений текстовою частиною, словником до тексту, граматичним, лексичним, фонетичним та культурологічним коментарем, а також лексико-граматичними вправами для закріплення пройденого матеріалу. Оригінальний начальний матеріал уроків доповнюється поясненням ключів до вивчених ієрогліфів, ілюстрацією та докладною інформацією щодо етимології частини ієрогліфів. Краще запам’ятовування ієрогліфіки забезпечують прописи наприкінці кожного уроку.

Підручник розрахований на студентів китаєзнавчих спеціальностей, а також тих, хто цікавиться китайською мовою і прагне опанувати її самостійно.