← Історія та етнографія (за квітень 2018 р.)
< Попередня книга Наступна книга >

Бібліографія

Мельник І. Вулиці Львова / Ігор Володимирович Мельник ; худож.-оформ. О. А. Гугалова. – Харків : Фоліо, 2017. – 606, [1] c. : іл.

Анотація

Сьогодні Львів – одне з найгарніших міст Європи, центральна частина якого входить до Списку Світової спадщини ЮНЕСКО. Місто протягом століть будували відомі архітектори зі всієї Європи. Здається неймовірним, але, незважаючи на дві світові війни,що прокотились Львовом (протягом ХХ століття в місті вісім разів мінялася влада), усі архітектурні шедеври дійшли до наших часів в оригінальному вигляді.

Львів – унікальне поєднання культур Заходу та Сходу. Це місто, створене розумом і працею кількох десятків поколінь не лише українців, але й поляків, німців, євреїв, вірмен, австрійців,русинів, для яких воно тривалий час було центром національного та релігійного життя.

Книга знайомить читача з вулицями та площами Львова, їх історією і сьогоденням. Старовинне місто розглядається послідовно за його історичними частинами: Середмістям, передмістям та околицями. Видання ілюстроване численними фотографіями, малюнками та поштівками і містить покажчик вулиць.