← ЗНО, навчальна література (за січень 2018 р.)
< Попередня книга Наступна книга >

Бібліографія

Воронова В. І. Психологія спорту : [навч. посіб.] / В. І. Воронова. – 3-тє вид., без змін. – Київ : Нац. ун-т фіз. виховання і спорту України : Олімпійська література, 2017. – 271 с.

Дивіться в електронному каталозі ОННБ

Анотація

Навчальний посібник містить аналіз багатьох науково-методичних першоджерел, що побачили світ на теренах радянської та пострадянської науки з питань, котрі стосуються психології спорту, починаючи з 1970-х років. Наведено інформацію про сутність та напрями реалізації форм психологічного забезпечення підготовки спортсменів. Особливо широко висвітлено ті форми, що найбільш затребувані серед тренерів-практиків, а саме – психологічну діагностику та психологічну регуляцію. Розкрито види психологічної підготовки в спорті, питання здійснення психологічного відбору, контролю та моделювання в спорті; розглянуто особливості функціонування спортивних груп і команд та роль тренера в організації ефективної життєдіяльності спортивної команди. Для полегшення сприймання матеріалу подано розширений словник термінів.

Для студентів, аспірантів ВНЗ галузі фізичної культури та спорту, факультетів фізичного виховання, курсів підвищення кваліфікації галузі, тренерів-практиків.