← Література з природничо­наукової тематики (за листопад 2017 р.)
Наступна книга >

Бібліографія

Десятиріччя створення обєкта Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО «Букові праліси Карпат та давні букові ліси Німеччини»: історія, стан та проблеми впровадження інтегрованої системи менеджменту : матеріали міжнар. наук.-практ. конф., Україна, м. Рахів, 26-29 вересня 2017 року / Закарпат. обл. держ. адмін. ; відп. ред. Ф. Д. Гамор. – Львів : Растр-7, 2017. – 412 с. : іл., табл., карти.

Дивіться в електронному каталозі ОННБ

Анотація

У матеріалах збірника розглядаються результати досліджень науковців з історії створення транснаціонального українсько-словацько-німецького природного об’єкта Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО «Букові праліси Карпат та давні букові ліси Німеччини», впровадження інтегрованої системи менеджменту, залучення місцевих громад, громадських організацій та інших зацікавлених груп для його збереження. Аналізується стан та перспективи поглиблення наукових досліджень, еколого-освітньої роботи та впровадження сталого розвитку в регіоні розташування об’єкта Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО; антропогенні загрози та ризики катастроф на об’єктах глобальної цінності; досвід та проблеми організації освітніх та інформаційних програм, спрямованих на популяризацію та формування поваги й прихильності людей до Всесвітньої спадщини; шляхи удосконалення законодавства для її збереження.

Для науковців, фахівців з охорони природи, спеціалістів у галузі екологічної освіти, туризму, працівників органів влади, студентів та широкого кола читачів.