Клуб цікавих зустрічей

20 грудня 2014 р. в ОННБ ім. М.Горького відбулося чергове засідання «Клубу цікавих зустрічей» на тему «Різдвяні свята в Німеччині». Лектор – співробітник МЗСМ Олена Садикова. Слухачами цього разу стали студенти 1-го курсу технічного коледжу ОНАХТ (викладач – Ю.О. Рощіна-Воговік).

 

Різдво в Німеччині через призму мистецтва від Олени Садикової

 

Святковий Різдвяний настрій створила зустріч із лектором, працівником Музею західного і східного мистецтва Оленою Садиковою, яка розповіла студентам про особливості святкування Різдва в Німеччині. Під час бесіди лунали в запису відомі німецькі та світові різдвяні мелодії у виконанні всесвітньо відомих оркестрів. Студенти з цікавістю слухали розповідь лектора, брали жваву участь у розмові. Згадана група відвідала ОННБ та засідання «Клубу» вперше, що стало для всіх учасників зустрічі приємним відкриттям. Системна, різнопланова робота «Клубу» розширює коло своїх прихильників. Завітала на згадане зібрання також генеральний директор ОННБ Ольга Ботушанська.

Наступне засідання «Клубу цікавих зустрічей» буде присвячене музиці та особі А.Вівальді – італійського композитора епохи бароко. Воно відбудеться 29 січня. Ми в очікуванні чудового дарунку від викладачів і студентів ОНМА ім. А.В.Нежданової.

Запрошуємо усіх бажаючих стати слухачами «Клубу».

 

Створено: 23.01.2014
Переглядів: 947
© 2020 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.