До 100-річчя Миколи Амосова

12 грудня 2013 р. в ОННБ відбулися читання «Микола Амосов –лікар, вчений, мислитель» та презентація виставки «Жити серцем: до 100-річчя від дня народження М.М.Амосова», видатного українського хірурга-кардіолога, мислителя, визнаного «людиною століття в Україні».

Активну участь у підготовці і проведенні читань, крім співробітників бібліотеки, взяли представники крайової організації «Всеукраїнського лікарського товариства», Одеський міський центр здоров’я та Одеський інститут психічного здоров’я.

Про внесок Миколи Михайловича Амосова у вітчизняну та світову медицину, про особу видатного хірурга, йшлося у виступах наших гостей, спеціалістів в області медицини: професора Ігоря Ратовського, Віктора Бірюкова, Акіма Літвака, Леоніда Максименка, Георгія Павловського.

В обговоренні взяли участь Леонід Авербух та Ольга Тягай.

Огляд виставки «Жити серцем: до 100-річчя від дня народження М.М.Амосова» провела провідний бібліотекар Валентина Колесникова.

Модератор – Микола Тищук, член правління Всеукраїнського лікарського товариства, директор Одеського інституту психічного здоров’я.

 

Програма

 

ФОТОРЕПОРТАЖ

 

 

Відкрив читання Ігор Ратовський.

Справа: Микола Тищук, Валентина Колесникова (ведуча)

 

 

Модератор заходу Микола Тищук.

Справа: психолог Леонід Максименко

 

 

Лікар, поет Леонід Авербух

 

 

Ольга Тягай

 

 

Групове фото учасників читань

 

 

Експонати виставки

Створено: 16.12.2013
Переглядів: 1626
© 2020 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.