Клуб цікавих зустрічей

20 листопада 2013 р. в ОННБ ім. М. Горького відбулося чергове засідання «Клубу цікавих зустрічей». Слухачами цього разу стали студенти технічного коледжу ОНАХТ. У зустрічі брали участь викладач Ірина Сипітинер і поетеса Наталія Олійник.

Відкрив засідання святковий виступ квартету дерев'яних духових інструментів Одеської національної музичної академії ім. А.В.Нежданової. Докладно про твори, які були виконані, розповіла викладач консерваторії Ірина Сипітінер (на фото внизу).

Засідання Клубу продовжила Наталя Олійник — одеська поетеса, поціновувач мистецтва, яка багато років працювала в музеї ім. Л.Утьосова. Її яскрава розповідь торкалася життя і творчого шляху Леоніда Утьосова, а також супроводжувалася його піснями. Авторська поезія Наталії Олійник викликала багато запитань у студентів, що вилилося в жвавий обмін думками між слухачами і автором, яка плавно переросла в неформальний «кава-брейк».

Створено: 25.11.2013
Переглядів: 1279
© 2020 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.