Клуб цікавих зустрічей

29 жовтня 2013 р. в ОННБ ім. М. Горького відбулося чергове засідання «Клубу цікавих зустрічей». Цього разу гостями були Інна Водернікова і Тамара Кухарук. Серед слухачів – 2 групи студентів технічного коледжу Одеської національної академії харчових технологій.

Інна Водернікова — дизайнер, дослідник архітектури, який відслідковує модні тенденції молодіжної субкультури. Її змістовна і цікава доповідь була присвячена розвитку архітектури нашого міста, перспективам і тенденціям, що домінують при зведенні нових будівель. Значну увагу лектор приділила порівнянню Одеси з провідними містами Європи, яка, на думку виступаючої, не поступається останнім у багатьох відношеннях.

Однак у нас гостро стоїть проблема збереження архітектурної спадщини в історичній частині міста, екологічні проблеми. Зокрема, недостатньою є площа зелених насаджень у розрахунку на одного мешканця тощо. Але це тема іншої розмови.

У виступі Тамари Кухарук — завідувача відділу зв'язків з громадськістю і реклами ОННБ, йшлося про поняття ідеалу в різних видах мистецтв, яке значною мірою визначає дух свого часу. Мода народжується всередині самого суспільства як позиція цього суспільства, а молодь є носієм її провідних тенденцій. Кольорова гамма одягу визначає настрій та рівень життя суспільства. Розповідь супроводжувалася демонстрацією ілюстрованих видань з цієї проблематики із фонду національної книгозбірні.

Створено: 01.11.2013
Переглядів: 807
© 2020 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.