Увага, шановні колеги!

20 серпня 2013 р. відбувся он-лайн-семінар на тему: «Електронні книги та електронні читанки: виклики для бібліотек» за участі» докт. іст. наук, віце-президента УБА В.С.Пашкової. У ньому взяли участь фахівці, відповідальні за координацію процесів комплектування, обробки, обслуговування електронними ресурсами.

Нагадуємо, що Українська бібліотечна асоціація розпочала серію вебінарів на тему «Електронна книга в бібліотеці». Тематика вебінарів, які будуть проведені протягом серпня 2013 р. - травня 2014 р. надасть можливість обговорити підходи до роботи з електронними книгами та пристроями для читання, процедури і технологічні аспекти роботи з електронними книгами в бібліотеці, правила користування електронними пристроями, зарубіжний досвід і напрацювання з цього питання в бібліотеках України, а також поспілкуватися з авторами видання «Електронні книжки та електронні читанки (рідери) у бібліотеці : з чого почати?» (посилання)

Розклад проведення вебінарів з серії «Електронні книги та електронні читанки: виклики для бібліотек»:

- 20 серпня 2013 р. – «Електронні книги та електронні читанки: виклики для бібліотек". Лектор  -  докт. іст. наук, віце-президент УБА В.С.Пашкова. 

- 18 жовтня  2013 р. –  «Шлях електронної книги в бібліотец». Лектор – канд. іст. наук, голова Секції університетських бібліотек УБА Ярошенко Т.О.

- 20 грудня  2013 р.   - «Механізми придбання та отримання е-книжок». Лектор – канд. іст. наук, голова Секції університетських бібліотек УБА Ярошенко Т.О.

- 21 лютого  2014 р. – «Облік та каталогізація е-книжок». Лектор – канд. іст. наук, голова Секції університетських бібліотек УБА Ярошенко Т.О.

- 4 квітня 2014 р. – «Як позичають е-книжки та пристрої для їх читання користувачам бібліотек». Лектор – канд. іст. наук, голова Секції університетських бібліотек УБА Ярошенко Т.О.

- 30 травня  2014 р. – «Е-книга в бібліотеці: маркетинг і реклама нової послуги» Лектори - докт. іст. наук, віце-президент УБА В.С.Пашкова, канд. іст. наук, голова Секції університетських бібліотек УБА Ярошенко Т.О  

Запрошуємо всіх зацікавлених осіб взяти участь у вебінарах, доступ до яких буде надано у приміщенні ІРЦ «Вікно в Америку» ОННБ (вул. Пастера, 13, відділ літератури іноземними мовами та міжнародних проектів, тел. для довідок: (048) 770-62-01), або ж скористатися можливістю самостійно підключитися до вебінару згідно з рекомендаціями організаторів (посилання)

Звертаємо увагу, що записи проведених вебінарів доступні у блозі Робочої групи з електронних книг УБА за (посиланням)

Створено: 21.08.2013
Переглядів: 1215
© 2021 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.